O spoločnosti

Spoločnosť FONTANA, a.s. vyvíja svoju činnosť od roku 1991 a v súčasnosti patrí k jedným z najväčších výrobcov nožov a rezných častí poľnohospodárskych strojov v strednej Európe. Naše produkty využívajú spokojní zákazníci v celej Európe, Južnej Afrike, Kanade, Izraeli, Rusku i Amerike. 

V súčasnosti tvorí sortiment našich výrobkov viac než 700 typov nožov a rezných častí na kŕmne vozy, lisy, zberacie vozy, rezačky, nakladače, drtiče, mulčovače, adaptéry na zber kukurice a pod. Neustále však pracujeme na rozširovaní sortimentu a vyhovení potrieb nových i stávajúcich zákazníkov.  

Kvalita, spoľahlivosť a flexibilita sú základnými piliermi našej spoločnosti. Vážime si dôveru zákazníkov, ktorú do nás vkladajú a sme pripravení vyhovieť ich požiadavkám. 

Pri výrobe sú uplatňované najnovšie poznatky a výrobné postupy pre zabezpečenie vysokej kvality produktov – materiály, technologické postupy, návary práškovými kovmi s obsahom wolframkarbidových častíc a pod.

V rámci dlhodobej snahy o udržanie prvotriednej kvality výrobkov, flexibilite vo vzťahu k požiadavkám zákazníkov a progresivite výskumno-vývojových kapacít už niekoľko rokov intenzívne rozširujeme svoju výrobu a investujeme do jej modernizácie

Náš výrobný sortiment zahŕňa:

  • nože a iné rezné časti kŕmnych vozov
  • nože na lisy a zberacie vozy
  • nože na drviče slamy, kosy, frézy kŕmnych vozov
  • šneky horizontálnych a vertikálnych kŕmnych vozov
  • šneky pre bioplynové stanice
  • dopravníky
  • valce fréz

Obchodná činnosť zahŕňa predaj:

  • vertikálnych kŕmnych vozov 1 a 2 šnekových PONY
  • horizontálnych kŕmnych vozov 2 a 3 šnekových DESILMIX, CONDOR DX

Okrem toho zabezpečujeme aj repasácie kŕmnych a miešacích vozov.

Náš príbeh

Príbeh spoločnosti FONTANA, a.s. sa začal písať v roku 1991, kedy začala vyvíjať činnosť v oblasti predaja poľnohospodárskych strojov. O osem rokov neskôr rozšírila svoje portfólio o výrobu komponentov poľnohospodárskych strojov.

Zistiť viac

Spoznajte náš tím

Pozrite si náš Fontana tím.

Zistiť viac

Najmodernejšie technológie

Pri výrobe uplatňujeme najnovšie poznatky a výrobné postupy pre zabezpečenie vysokej kvality produktov. V snahe vyhovieť požiadavkám zákazníkov neustále rozširujeme svoju výrobu a investujeme do jej modernizácie.

Zistiť viac

Certifikáty

Od roku 2004 je naša spoločnosť držiteľom certifikátu kvality ISO 9001.

Zistiť viac
Pozrieť si katalóg